Bóg nie umarł - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (288 str.) - OKAZJE Oceń produkt:

od 22,17 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: RAFAEL
  • Kategoria: Filmy religijne
  • ISBN: 9788375698046
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Broocks Rice
  • Wydawnictwo: RAFAEL
  • Ilość stron: 288
  • Rok wydania: 2015

Bóg nie umarł to pasjonująca książka, która w Ameryce odnotowała rekordy sprzedaży i stała się inspiracją najgłośniejszego filmu religijnego ostatnich lat. Jest obowiązkową pozycją dla wszystkich, którzy nie boją się myśleć i zadawać pytań, a przy tym czują się wezwani, żeby podążać przez życie z Bogiem.

Niewątpliwą siłą lektury jest zapis przykładów z życia, świadectw nawróceń i gorących, intelektualnych dyskusji. Każdy kolejny rozdział odkrywa karty fascynującego pojedynku poglądów, elektryzujących zderzeń opinii o konkretnym ładunku emocjonalnym.

Autor, amerykański pastor Rice Broocks, pomaga uporządkować i ułożyć w logiczne, przekonujące argumenty wiarę chrześcijan, dając jasne, zwięzłe opisy dowodów na istnienie Boga oraz prawdziwość chrześcijaństwa.

Kto czuł, iż Fryderyk Nietzsche mylił się, głosząc śmierć Boga, z pomocą tej książki będzie mógł poprzeć swoje przekonania rzeczowymi argumentami i wzmocnić dowodami ubranymi w spójne, staranne wypowiedzi.

Bóg nie umarł prowadzi poszukujących i przypomina wierzącym, że: prawdziwa wiara nie jest ślepa – jest poparta dowodami; życie to nie przypadek – we wszechświecie istnieje cel i znaczenie; dobro i zło nie są złudzeniem; Bóg, który istnieje, objawił się w historii w osobie Jezusa Chrystusa.

Wszystkim, którym potrzeba oręża do obrony wiary, książka dostarcza logicznych, popartych dowodami argumentów. Wszystkim, w których rodzą się wątpliwości, pomaga ona dokonać właściwych wyborów. Wszystkim poszukującym wskazuje kierunek do tej najkorzystniejszej z dróg.

Wszystkim bez wyjątku daje zaś możliwość obcowania z naprawdę potężną literaturą. Bóg nie umarł to apologetyka na miarę XXI wieku.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Filmy religijne